Logo GOH
Hejčínské
noviny
Logo GOH
Listopad 2022
Obrázek se nenašel
Halloween

Zajímá vás, jak se slaví Halloween v různých kulturách? Chtěli byste se podívat na nějaký strašidelný film, ale nemáte z čeho vybírat? Pokud ano, tak zbystřete. To vše totiž skýtá tento článek.

Marie Stašková a Ema Růžičková

Obrázek se nenašel
Das Filmfest míří do Olomouce a návštěvníky láká na tři německy mluvené snímky

Vůbec poprvé míří do Olomouce Das Filmfest. který návštěvníky láká na tři německy mluvené snímky. Čeká na vás historický film, dokument a několikanásobně oceněné drama.

Adam Kurfürst

Obrázek se nenašel
Na co se můžete těšit aneb nadcházející akce na Hejčíně

Zajímá vás dění na Gymnáziu, Olomouc-Hejčín? Chcete vědět, do čeho se v nejbližší době budete moct zapojit? A co byste určitě neměli zmeškat?

Viktorie Berger

Obrázek se nenašel
Druhé výjezdní zasedání studentské rady

Na Lovecké chatě v Horce nad Moravou se konalo již druhé výjezdní zasedání studentské rady Gymnázia Olomouc–Hejčín. Předsedy tříd čekaly stmelovací aktivity a projednávání spousty důležitých otázek.

Julie Richterová

Obrázek se nenašel
JE TO TAM!

V Jablonci nad Nisou se konalo republikové finále ve volejbale středních škol kategorie dívek. Hejčínská výprava se po náročných soubojích umístila na fantastickém prvním místě.

Penelope

Obrázek se nenašel
To nic, drahá (recenze)

Na filmový snímek To nic, drahá (v originále Don’t Worry Darling) jsme se do kina vydali neplánovaně a jsem si jistá, že jsme udělali dobře. Co vše může divákům nabídnout?

Eliška Syrovátková

Obrázek se nenašel
Šeptem

Jak velkou roli v našem životě hrají špatná rozhodnutí? Nespočet neuchopitelných myšlenek právě teče proudem divoké řeky v pomatené hlavě klukovi navlečeném v nemocničním pyžamu uprostřed temnoty.

Ema Straková