Logo GOH
Hejčínské
noviny
Logo GOH
Prosinec 2022
Obrázek se nenašel
Nikam a kamkoliv

Předsudky jsou jako něžné polibky jednoduchosti. Ukolébají nás svou přímočarostí, přitom se v nich zrcadlíme my sami. Svou mocí tvoří nenahraditelné osobnosti nahraditelnými.

Ema Straková

Obrázek se nenašel
Za Tolstým do Prahy

Vojna a Mír je klasika ruské literatury. Zajímá vás, jak vypadá její divadelní zpracování v pražském divadle ABC? Přečtěte si tuto recenzi a možná vás inspiruje si na hru zajít, až budete příště v Praze…

Penelope

Obrázek se nenašel
Úkryt

Proč se mračit na svět? Že vše jde špatně? A co když na tom nejste až tak nejhůř?

Ema Růžičková

Obrázek se nenašel
Kateřina Bundilová, vše, co Vás zajímá a co Vám poradí do studentského života.

Vítám vás u prvního vydání naší rubriky Pokec s pedagogy! V tomto výtisku jsem si promluvil, na základě výsledku hlasování na Instagramu HEJNA, který určitě nezapomeňte sledovat, s paní magistrou Bundilovou.

Kryštof Staněk

Obrázek se nenašel
Studying Abroad

Realizing the fact that we lack a touch of the English section in our school newspaper, I decided to start a new tradition. You can look forward to many interviews about a lot of countries and their university options.

Viktorie Berger

Obrázek se nenašel
Znovuzískaná inspirace Olivera Brookse

Je prosinec a ulice města jsou pokryty sněhovou pokrývkou. Oliver Brooks se usilovně snaží napsat svou první knihu. Nenachází však úspěch. Inspirace se těžko hledá, ale někdy ji máme přímo před sebou. Jen si to potřebujeme uvědomit.

Artie

Obrázek se nenašel
Black Panther: Wakanda nechť žije

Dlouho očekávaný sequel kultovního příběhu Black Panthera je tady!

Julie Richterová